NH Homesteader
Sustainability Master
- Joined
- Sep 6, 2016
- Messages
- 7,800
- Reaction score
- 6,675
- Points
- 347
I actually thought it might be worse than that! I don't remember how much it is here, I think around $45/gallon, depending on quality and who you buy it from.

If we had trees here where we could tap our own - I'd probably just put it in a glass and drink it, lol!